این سایت در جهت ارتقاع سطح علمی دانشجویان و همکاران گرامی پرستار و پیراپزشک طراحی شده است و به هیچ نهادی وابسته نمی باشد. برای بازدید از محصولات رایگان و نیز بسیار زیاد پرستاری و پیراپزشکی به این آدرس مراجعه فرمایید :www.nursefile.ir

گرمازدگی

گرمازدگی

گرمازدگی حالتی است که در آن سیستم تنظیم گرمایی بدن به علت قرارگیري در دماي بالا از کار می افتـد. گرمـازدگی در مواقعی که دماي محیط بالاست و یا محیط بسیار گرم و مرطوب بوده و یا فرد فعالیت بدنی بسیار بالایی دارد رخ می دهد.

این فایل تحقیق آماده دانشجویی که در قالب PDF و در 7 صفحه تهیه و تنظیم گردیده شامل کلیه مطالب در مورد کمک های اولیه در گرمازدگی به همراه تصاویر متعدد و ویژه همکاران و دانشجویان گرامی فوریت های پزشکی می باشد.

گرمازدگی - هدف از درمان گرمازدگی - علل گرمازدگی - افراد در معرض خطر - علائم - علائم خستگی گرمایی - تشخیص - درمان - درمان اورژانسی - درمان خستگی گرمایی و کرامپ عضلانی - پیشگیری از گرمازدگی و .... بخشی از مهمترین مطالب این فایل تحقیق دانشجویی می باشد.

 

علاقمندان به دریافت این فایل پس از انجام کامل مراحل خرید و پرداخت مبلغ اندک(2500  تومان) بلافاصله فایل و لینک دانلود آن را در صفحه آخر خرید و نیز در ایمیل خود دریافت خواهند نمود.

در صورت هرگونه نارضایتی از فایل و یا اشکال در دانلود فایل پس از پرداخت هزینه ،حداکثر تا 48 ساعت مشکل را به آدرس زیر ایمیل فرموده تا در اسرع وقت مشکل برطرف و یا وجه شما استرداد داده شود.

Heartman.ghasemabadi@gmail.com

 


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
filesum_1931208_1971.zip177k