این سایت در جهت ارتقاع سطح علمی دانشجویان و همکاران گرامی پرستار و پیراپزشک طراحی شده است و به هیچ نهادی وابسته نمی باشد. برای بازدید از محصولات رایگان و نیز بسیار زیاد پرستاری و پیراپزشکی به این آدرس مراجعه فرمایید :www.nursefile.ir

آشنایی با انواع سرم

آشنایی با انواع سرم

این فایل تحقیق آماده دانشجویی که در قالب PDF و در 9 صفحه تهیه و تنظیم گردیده شامل مهمترین مطالب در مورد انواع سرم ها و قابل ارائه در کلاس می باشد.

محلول ها از نظر غلظت اسمزی - محلول های ایزوتونیک - محلول های هیپرتونیک - محلول های هیپوتونیک - محلول های تزریقی نمکی - موارد استعمال - موارد منع مصرف - عوارض جانبی - محلول تزریقی رینگر - رینگرلاکتات - محلول های تزریقی قندی - دکستروز 5 و 10 و 20% - موارد استفاده - محلول های قندی نمکی - مانیتول - دکستران 40 - تجویز مانیتول - سرم آمینواسیدی - سرم کربوهیدراتی - سرم اینترالیپید - سرم کلروسدیم - هماکسل - نکاتی در مورد آماده کردن داروها و سرم ها و .... بخشی از مهمترین مطالب این فایل تحقیق دانشجویی می باشد.

 

علاقمندان به دریافت این فایل پس از انجام کامل مراحل خرید و پرداخت مبلغ اندک(4500 تومان) بلافاصله فایل و لینک دانلود آن را در صفحه آخر خرید و نیز در ایمیل خود دریافت خواهند نمود.

در صورت هرگونه نارضایتی از فایل و یا اشکال در دانلود فایل پس از پرداخت هزینه ،حداکثر تا 48 ساعت مشکل را به آدرس زیر ایمیل فرموده تا در اسرع وقت مشکل برطرف و یا وجه شما استرداد داده شود.

Heartman.ghasemabadi@gmail.com

 


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 4,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
drugs_1931197_2591.zip251.9k