این سایت در جهت ارتقاع سطح علمی دانشجویان و همکاران گرامی پرستار و پیراپزشک طراحی شده است و به هیچ نهادی وابسته نمی باشد. برای بازدید از محصولات رایگان و نیز بسیار زیاد پرستاری و پیراپزشکی به این آدرس مراجعه فرمایید :www.nursefile.ir

احیاء در بیمار حامله

احیاء در بیمار حامله

 شیوع ایست قلبی در بلوک زایمان یک در سی هزار مورد است.

 اطلاع از موارد زیر در درمان ایست قلبی در حاملگی موثر است :

 ریسک فاکتورهای ایست قلبی

 تغییرات فیزیولوژیک در بارداری

الگوریتم احیا قلبی - ریوی

این فایل که در قالب پاورپوینت و در 13 اسلاید تهیه و تنظیم شده است ویژه همکاران شاغل در زایشگاه ها و اتاق عمل ها می باشد و شامل مطالبی بسیار مفید در مورد ارست قلبی در مادران باردار و نحوه برخورد با آن ها و احیاء آنها می باشد.

ریسک فاکتور های ایست قلبی - بیماران مستعد برای خونریزی در حاملگی - تغییرات فیزیولوژیک در بارداری - احیا در بارداری - ماساژ قلبی در زنان باردار - تیم احیا در بلوک زایمان و ... بخشی از مهمترین مطالب این فایل می باشد.

 

علاقمندان به دریافت این فایل پس از انجام کامل مراحل خرید و پرداخت مبلغ اندک(2000  تومان) بلافاصله فایل و لینک دانلود آن را در صفحه آخر خرید و نیز در ایمیل خود دریافت خواهند نمود.

در صورت هرگونه نارضایتی از فایل و یا اشکال در دانلود فایل پس از پرداخت هزینه ،حداکثر تا 48 ساعت مشکل را به آدرس زیر ایمیل فرموده تا در اسرع وقت مشکل برطرف و یا وجه شما استرداد داده شود.

Heartman.ghasemabadi@gmail.com

 

 


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 2,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
gravity_1928800_9306.zip42.8k