این سایت در جهت ارتقاع سطح علمی دانشجویان و همکاران گرامی پرستار و پیراپزشک طراحی شده است و به هیچ نهادی وابسته نمی باشد. برای بازدید از محصولات رایگان و نیز بسیار زیاد پرستاری و پیراپزشکی به این آدرس مراجعه فرمایید :www.nursefile.ir

آشنایی با اصطلاحات پزشکی

آشنایی با اصطلاحات پزشکی

این فایل تحقیق آماده دانشجویی در قالب PDF و در 16 صفحه تهیه و تنظیم گردیده و شامل تمامی اصطلاحات رایج پزشکی پرکاربرد در بیمارستان ها می باشد.

اصطلاحات مربوط به علائم حیاتی - اصطلاحات مربوط به داروها - اصطلاحات مربوط به استخوان ها - اصطلاحات مربوط به اعضاء بدن - اصطلاحات مربوط بهانواع تزریق - معاینه - اصطلاحات مربوط به سیستم قلب و عروق - اصطلاحات مربوط به روانپزشکی و اعصاب - اصطلاحات مربوط به اختلالات رفتاری - اصطلاحات مربوط به دستگاه ادراری و تناسلی - اصطلاحات مربوط به دستگاه تنفسی - اصطلاحات مربوط به سیستم خونسازی - اصطلاحات مربوط به سیستم گوارش - چشم - اورولوژی - اصطلاحات مربوط به ارتوپدی و ... بخشی از مهمترین مطالب این فایل می باشند.

دانشجویان محترم با مطالعه کامل این فایل می توانند به راحتی پرونده بیماران را مورد مطالعه قرار دهند و معانی تمامی اصطلاحات بکار رفته در پرونده را درک نمایند.

 

علاقمندان به دریافت این فایل پس از انجام کامل مراحل خرید و پرداخت مبلغ اندک(6900 تومان) بلافاصله فایل و لینک دانلود آن را در صفحه آخر خرید و نیز در ایمیل خود دریافت خواهند نمود.

در صورت هرگونه نارضایتی از فایل و یا اشکال در دانلود فایل پس از پرداخت هزینه ،حداکثر تا 48 ساعت مشکل را به آدرس زیر ایمیل فرموده تا در اسرع وقت مشکل برطرف و یا وجه شما استرداد داده شود.

Heartman.ghasemabadi@gmail.com


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,900 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
medical-ab_1925875_3176.zip905.8k