این سایت در جهت ارتقاع سطح علمی دانشجویان و همکاران گرامی پرستار و پیراپزشک طراحی شده است و به هیچ نهادی وابسته نمی باشد. برای بازدید از محصولات رایگان و نیز بسیار زیاد پرستاری و پیراپزشکی به این آدرس مراجعه فرمایید :www.nursefile.ir

علائم حیاتی بدن

علائم حیاتی بدن

نبض
بـه ضربان شريانها اطلاق میگردد كه از موج فشاري كه دررگــها سیر میكند پديد می آيد. (نبض به سبب حركت روبه جـلو خـون ايجاد نمی گـردد) سـرعـت ايـن مـوج در نـاحـیـه سـرخـرگ آئـورت 3-5متـر در ثـانـیـه، در عـروق مـحیطی ازقـدرت آن كـاسـتـه شده اما به سرعتش افزوده می گـردد،
بنابراين سرعت آن در انشعابات شريانهاي بزرگ 7-01متر در ثانیه و در شريانهاي كوچك 05-35متر در ثانیه است. موج فشار نبض 05برابر سريعتر از جريان خون منتقل میگردد.

این فایل تحقیق آماده دانشجویی در قالب PDF و در 9 صفحه تهیه و تنظیم گردیده و شامل مطالبی جامه در خصوص نبض و تنفس و دمای بدن می باشد.

نبض - محل اندازه گیری نبض - تعداد نرمال - خصوصیات نبض - تعداد نبض در نوزادان و کودکان و افراد مسن و ورزشکاران - نحوه گرفتن نبض - نقاط نبض دار بدن - نحوه اندازه گیری نبض - ضربان قلب ماکزیموم - ضربان قلب هدف - زمان بازگشت به حالت اولیه - علل ضربان قلب بالا - علل ضربان قلب پایین - علل نبض ضعیف - سرعت تنفس - خصوصیات تنفس - درجه حرارت بدن - محل اندازه گیری دمای بدن - علل تب - علل کاهش دمای بدن - انواع دماسنج ها و ... بخشی از مهمترین مطالب این فایل می باشند.

 

علاقمندان به دریافت این فایل پس از انجام کامل مراحل خرید و پرداخت مبلغ اندک(5500 تومان) بلافاصله فایل و لینک دانلود آن را در صفحه آخر خرید و نیز در ایمیل خود دریافت خواهند نمود.

در صورت هرگونه نارضایتی از فایل و یا اشکال در دانلود فایل پس از پرداخت هزینه ،حداکثر تا 48 ساعت مشکل را به آدرس زیر ایمیل فرموده تا در اسرع وقت مشکل برطرف و یا وجه شما استرداد داده شود.

Heartman.ghasemabadi@gmail.com

 

 


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
fileVS_1925837_7460.zip293.7k