این سایت در جهت ارتقاع سطح علمی دانشجویان و همکاران گرامی پرستار و پیراپزشک طراحی شده است و به هیچ نهادی وابسته نمی باشد. برای بازدید از محصولات رایگان و نیز بسیار زیاد پرستاری و پیراپزشکی به این آدرس مراجعه فرمایید :www.nursefile.ir

روش نوشتن گزارش پرستاری و شیت ICU

روش نوشتن گزارش پرستاری و شیت ICU

این فایل در قالب پاورپوینت و در 21 اسلاید تهیه و تنظیم گردیده و قابل ویرایش بوده و شامل مطالب و نکات مهم در ثبت گزارش پرستاری و فلوشیت  ICU  می باشد.

گزارش پذیرش بیمار - تحویل گرفتن بیمار از اتاق عمل - گزارش حین بستری بیمار در بخش ویژه - ثبت گزارش سیستم مغز و اعصاب - سیستم تنفس - قلبی عروقی - سیستم پوستی - ادراری تناسلی - گوارشی - سیستم عضلانی - روانی اجتماعی - ثبت آموزش به بیمار - گزارش انتقالی - آموزش های هنگام ترخیص و ... بخشی از مطالب مهم این فایل می باشد.

 

علاقمندان به دریافت این فایل پس از انجام کامل مراحل خرید و پرداخت مبلغ اندک(3050 تومان) بلافاصله فایل و لینک دانلود آن را در صفحه آخر خرید و نیز در ایمیل خود دریافت خواهند نمود.

در صورت هرگونه نارضایتی از فایل و یا اشکال در دانلود فایل پس از پرداخت هزینه ،حداکثر تا 48 ساعت مشکل را به آدرس زیر ایمیل فرموده تا در اسرع وقت مشکل برطرف و یا وجه شما استرداد داده شود.

Heartman.ghasemabadi@gmail.com


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,050 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
ICU-floshit_1925803_1839.zip817.7k