این سایت در جهت ارتقاع سطح علمی دانشجویان و همکاران گرامی پرستار و پیراپزشک طراحی شده است و به هیچ نهادی وابسته نمی باشد. برای بازدید از محصولات رایگان و نیز بسیار زیاد پرستاری و پیراپزشکی به این آدرس مراجعه فرمایید :www.nursefile.ir

اسیدوز و آلکالوز در ABG

اسیدوز و آلکالوز در ABG

این فایل تحقیق آماده دانشجویی در قالب pdf و در 36 صفحه تهیه و تنظیم گردیده که شامل مهمترین و کامل ترین مطالب در مورد تفسیر آزمایش ABG می باشد.

تعاریف - دامنه پارامتر ها - مکانیسم تنظیم اسید و باز بدن - سیستم بافر - اجزای سیستم بافر - بافرهای موجود در بدن - بیکربنات - سیستم تنفس - سیستم کلیوی - انواع اختلالات در تعادل اسید و باز - علل اسیدوز تنفسی - یافته های آزمایشگاهی - علائم بالینی اسیدوز تنفسی - درمان اسیدوز تنفسی - آلکالوز تنفسی - یافته های آزمایشگاهی و علائم بالینی - درمان آلکالوز تنفسی - اسیدوز متابولیک و آلکالوز متابولیک - مراحل تفسیر ABG - مشاهده Pao2,Paco2,PH,Hco3 - مشاهده از نظر جبران - بدون جبران - درحال جبران(ناقص) - جبران کامل - مثال هایی از نتایج آزمایش ABG در بیماری های مختلف - آنیون گپ در انواع اختلالات - افتراق هیپرکاپنی حاد از مزمن - توجهات مهم در نمونه گیری آزمایش ABG و ... بخشی از مطالب مهم این فایل جامع می باشد.

 

علاقمندان به دریافت این فایل پس از انجام کامل مراحل خرید و پرداخت مبلغ اندک(4900 تومان) بلافاصله فایل و لینک دانلود آن را در صفحه آخر خرید و نیز در ایمیل خود دریافت خواهند نمود.

در صورت هرگونه نارضایتی از فایل و یا اشکال در دانلود فایل پس از پرداخت هزینه ،حداکثر تا 48 ساعت مشکل را به آدرس زیر ایمیل فرموده تا در اسرع وقت مشکل برطرف و یا وجه شما استرداد داده شود.

Heartman.ghasemabadi@gmail.com


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 4,900 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
fileABG_1925796_4701.zip996.9k