این سایت در جهت ارتقاع سطح علمی دانشجویان و همکاران گرامی پرستار و پیراپزشک طراحی شده است و به هیچ نهادی وابسته نمی باشد. برای بازدید از محصولات رایگان و نیز بسیار زیاد پرستاری و پیراپزشکی به این آدرس مراجعه فرمایید :www.nursefile.ir

اختلالات اسکیزوفرنیا

اختلالات اسکیزوفرنیا
اسکیزوفرنی یا روان گسیختگی، مجموعه اختلالاتی که با آشفتگی در گفتار، ادراک، تفکر، عاطفه، اراده و فعالیت اجتماعی مشخص می گردد.
این فایل کنفرانس آماده که در قالب پاورپوینت و در 32 اسلاید تهیه و تنظیم گردیده شامل تمامی مطالب مهم در مورد اختلالات مختلف اسکیزو فرنی می باشد.
ملاکهای تشخیص DSM-4 برای اسکیزوفرنیا - ملاکهای تشخیصی 4Aبلولر برای اسکیزوفرنیا - ملاک های تشخیصی اشنایدر برای اسکیزوفرنیا - انواع اسکیزوفرنیا - اپیدمیولوژی - اتیولوژی - پارانوئید - آشفته یا هبه فریک - کاتاتونیک - درمان - اختلالات هذیانی - انواع اختلالات هذیانی - درمان - اختلال اسکیزوفرنی فرم - اختلال اسکیزوافکتیو - اختلال سایکوتیک گذرا - سایکوز پس از زایمان - مداخلات پرستاری در انواع اختلالات و ... بخشی از مطالب مهم این فایل می باشد.

علاقمندان به دریافت این فایل پس از انجام کامل مراحل خرید و پرداخت مبلغ اندک(3900 تومان) بلافاصله فایل و لینک دانلود آن را در صفحه آخر خرید و نیز در ایمیل خود دریافت خواهند نمود.

در صورت هرگونه نارضایتی از فایل و یا اشکال در دانلود فایل پس از پرداخت هزینه ،حداکثر تا 48 ساعت مشکل را به آدرس زیر ایمیل فرموده تا در اسرع وقت مشکل برطرف و یا وجه شما استرداد داده شود.

Heartman.ghasemabadi@gmail.com


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 3,900 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
DSM4_1924435_3847.zip1.9 MB