این سایت در جهت ارتقاع سطح علمی دانشجویان و همکاران گرامی پرستار و پیراپزشک طراحی شده است و به هیچ نهادی وابسته نمی باشد. برای بازدید از محصولات رایگان و نیز بسیار زیاد پرستاری و پیراپزشکی به این آدرس مراجعه فرمایید :www.nursefile.ir

تفسیر کامل گرافی قلب(c-xry)

تفسیر کامل گرافی قلب(c-xry)

تفسیر گرافی قفسه سینه یکی از مهمترین کارهایی می تواند باشد که پرستاران گرامی در بخش های ویژه انجام می دهند.بخصوص در بخش ویژه مراقبت های بعد از عمل جراحی قلب باز تفسیر گرافی قلب بسیار مهم است.

 

این فایل که در قالب پاورپوینت و در 98 اسلاید و قابل ویرایش تهیه شده که آموزش کامل تفسیر گرافی قفسه سینه و قلب می باشد.

 

گامهای 12 گانه در تفسیر گرافی قفسه سینه-انواع گرافی-معیارهای کنترل کیفیت-میزان در معرض اشعه قرار گرفتن-چرخش بدن-میزان دم-حاشیه های قلب-موقعیت اپکس به دیافراگم-اندازه قلب-بزرگی بطن چپ-بزرگی بطن راست-بزرگی دهلیز چپ-بزرگی دهلیز راست-دیلاتاسیون آئورت صعودی-شریان پولمونری-طرح عروق ریوی-پارامتر های بررسی عروق ریوی-ادم آلوئولار-ادم اینترستیسیل-افزایش فلوی ریه-افزایش فشار شریان ریوی-کاهش فلوی ریه و ... بخشی از مهمترین مطالب این فایل آموزشی به همراه تصاویر متعدد آموزشی و توضیح بر روی تصاویر می باشد.

 

 

 

علاقمندان به دریافت این فایل پس از انجام کامل مراحل خرید و پرداخت مبلغ اندک(5500 تومان) بلافاصله فایل و لینک دانلود آن را در صفحه آخر خرید و نیز در ایمیل خود دریافت خواهند نمود.

 

در صورت هرگونه نارضایتی از فایل و یا اشکال در دانلود فایل پس از پرداخت هزینه ،حداکثر تا 48 ساعت مشکل را به آدرس زیر ایمیل فرموده تا در اسرع وقت مشکل برطرف و یا وجه شما استرداد داده شود.

 

Heartman.ghasemabadi@gmail.com

 


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,500 تومان
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
CXR---new_1897266_8813.zip8.5 MB